قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اخبار مدارس / دبیرستان پسرانه خواجه نصیر

دبیرستان پسرانه خواجه نصیر

گزارش تصویری از اولین فعالیت تیم تازه تأسیس والیبال دبیرستان خواجه نصیر

از آذرماه ۱۳۹۴ با شرکت تیم والیبال مدرسه خواجه نصیر در مسابقات آموزشگاهی و با توجه به اینکه اکثر دانش آموزان از الفبای اولیه والیبال نیز اطلاعی نداشتند، سالن استادیوم ورزشی خور برای روزهای دوشنبه اجاره شد، در این تمرینات از آقای رحیم طلوعی (از مربیان والیبال) نیز برای آموزش مبانی والیبال استفاده شد. دو مسابقه تدارکاتی با تیم های والیبال مدرسه استثنایی امام خامنه ای و شهید قنادی نیز انجام شد. در تاریخ ۱۸ اسفند ماه ۹۴ مسابقات شهرستان در سالن ورزشی آزادی لار با شرکت تیم های: خواجه نصیر خور، اتحاد براک، تیزهوشان شهید بهشتی، شهید قنادی و شاهد آغاز شد. تیم خواجه نصیر با تیم های تیزهوشان و اتحاد براک همگروه شد. و با تمام تلاشی که دانش آموزان کم تجربه ی خواجه نصیر داشتند، و با وجود بازی های خوب، هر دو بازی را واگذار کردند. اسامی بازیکنان تیم خواجه نصیر خور: احمد قطبا (سرپرست تیم)، جمال داودی (کاپیتان)، جمال جمالی، عثمان رفیعی، داود نظری، عبدالقادر سلیمانی، محمد حسین کامیابی، عبداله جوکار، کیهان فولادی، عبدالسلام شفیعی، متین منصور نژاد، عرفان فخری، محمد اکرمی، سلمان جمالپور، امیرحسین غفوری  مربی تیم: فردین عالی زاده. نتایج تیم: بازی خور و تیزهوشان شهید بهشتی : ست اول ۲۵ به ۱۴ (شهید بهشتی) – ست دوم ۲۳ به ۲۵ (خواجه نصیر خور) – ست سوم ۲۵ به ۹ (شهید بهشتی) بازی خور و اتحاد براک: ست اول ۲۵ به ۱۴ (اتحاد براک) – ست دوم ۲۵ به ۱۰ (اتحاد براک) در ادامه گزارش تصویری از تمرینات و مسابقات این تیم را مشاهده می کنید. (با تشکر از آقای عالی زاده دبیر مدرسه خواجه نصیر به خاطر ارسال این خبر و تصاویر)

توضیحات بیشتر »

گزارش تصویری اردوی دو روزه دانش آموزان دبیرستان خواجه نصیر در شیراز

با هماهنگی های صورت گرفته و با هدف تقویت روحیه ی دانش آموزان و تشویق بیشتر دانش آموزان پر تلاش و موفق، دانش آموزان دبیرستان خواجه نصیر دو روز را در تاریخ ۱۹ و ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۴ در شیراز و تخت جمشید به بازدید اماکن تاریخی و دیدنی گذراندند. در این اردو از مکانهایی چون بازار وکیل، آرامگاه حافظ، مرکز تجاری خلیج فارس، پارک آزادی، موزه تاریخ طبیعی، تخت جمشید و آبشار خفر و… دیدن به عمل آمد. با تشکر از آقای مرتضایی مدیریت دبیرستان خواجه نصیر به خاطر ارسال این خبر. در ادامه گزارش تصویری از این اردو را مشاهده می کنید:    

توضیحات بیشتر »

برگزاری نمایشگاه مواد غذایی محلی و مراسم تقدیر از خیرین دبیرستان خواجه نصیر خور- ورود عموم آزاد است

دبیرستان خواجه نصیر خور در نظر دارد روز چهارشنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۰ مراسم زیر را در این آموزشگاه برگزار کند: ۱- تقدیر از خیرین ۲- افتتاح ساختمان چهارکلاسه خیر ساز بعد از تعمیر ۳- بازدید از نمایشگاه مواد غذایی محلی توضیحاً اینکه نمایشگاه مواد غذایی محلی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت ۱۴ تا ۱۸ جهت بازدید عموم دایر می باشد. (با تشکر از آقای مرتضایی مدیریت دبیرستان خواجه نصیر به خاطر ارسال این خبر.)  

توضیحات بیشتر »

اجرایی شدن وعده های اولیا در همکاری با مدرسه خواجه نصیر خور+گزارش تصویری

پس از برگزاری جلسه ی هم اندیشی اولیا دانش آموزان دبیرستان خواجه نصیر خور در هشتم مهرماه ۱۳۹۴ در دفتر کمیته دانش پژوهان درخصوص مشکلات آموزشگاه، و تصمیم اولیا بر همکاری مستمر با مدرسه، و تلاش برای بهبود فضای فیزیکی این مدرسه، عملیات ایمن سازی دیوار پیرامونی مدرسه جهت به حداقل رساندن رفت و آمد دانش آموزان و افراد متفرقه از روی دیوارهای کوتاه آن و هرس کردن درختان باغ مدرسه و تمیز کاری باغچه ها از روز دوشنبه ۱۳ مهرماه با پیگیری و رایزنی کمیته دانش پژوهان و همکاری تنگاتنگ اولیا و مدیریت آموزشگاه (علی مرتضایی) آغاز شد و روز جمعه ۲۴ مهرماه فاز اولیه کارها به پایان رسید. همچنین یکی از اولیا (محمدعارف قطبا) یک دستگاه لپ تاپ به آموزشگاه هدیه کردند. جا دارد از همکاری مالی حاج محمدصالح خشنود (اهدای ۲ میلیون تومان)، حاج ماشااله جوکار، مروان خشنود، خانواده محترم مرحوم جابر جاودان، و یکی از خیرین محترم همشهری ( اهدای ۱٫۵ میلیون تومان)که نامشان نزد کمیته امانت است، تشکر و قدردانی گردد. امید که با همکاری اداره محترم آموزش و پرورش و سایر اولیا محترم، بقیه بودجه مورد نیاز تعمیرات و بهینه سازی محیط فیزیکی مدرسه تأمین گردد که بتوان بقیه موارد را نیز به انجام رساند تا دانش آموزان در محیطی بهتر به آموزش بپردازند. با تشکر از همکاری ویژه ی دوستان: حاج یداله خرمی، احمد رضایی، منصور یوسف زاده، نادر جاودان، محمدعارف قطبا، عبدالعزیز جمالپور، یعقوب فاتحی، عبدالمجید صالحی، ابراهیم قاسمی، امیرجوکار و شهرداری محترم خور که در پیگیری امور مدرسه نهایت همکاری را با کمیته دارند. جزاکم الله خیرا در ادامه گزارش تصویری ایمن سازی دیوار آموزشگاه و همچنین هرس کردن درختان و پاک سازی باغ آموزشگاه را ببینید:

توضیحات بیشتر »

آخرین خبرها از تحولات و بحران های مدرسه خواجه نصیر خور!

در این سالهای اخیر اسم مدرسه خواجه نصیر که می آید، همراهش ناامیدی نیز می آید. یک بازدید ساده از این مدرسه کافی است که حساب دستتان بیاید که اینجا گویا تافته ای جدا بافته است. مدرسه ای که روز چهارشنبه اول سال تحصیلی ۹۵-۱۳۹۴ که خاطره انگیز ترین روز هر دانش آموزی است، درش باز نشد و بچه ها بدون مدیر و معلم پشت درهای بسته اندکی ایستادند و بعد از کمی شیطنت، با لباس فرم قرمز رنگشان که برای اولین بار بود که دانش آموزانش در تاریخ ساخت مدرسه به تن کرده بودن، راهی خیابان ها و سپس خانه ها شدند. تا همه بدانند اینها که در ساعت کاری مدرسه می گردند، با این لباس های شاخص اهل مدرسه خواجه نصیر اند! مدرسه ای که روز شنبه اش که امید هر خانواده ای برای شروع هفته ای تحصیلی است با دهها مشکل روبرو شد! که کمترین آن ورود افراد غیر مدرسه ای به مدرسه بود! و نگرانی های خانواده ها! مدرسه ای که تا روز هفتم مهرماه هنوز معلم نداشت، و اگر معلم هم می خواست بیاید نه تخته وایت بردی داشت و نه صندلی برای نشستن! عجیب نیست. باید باور کرد! همه ی اینها و خیلی از حرف های نگفته ی دیگر را  “مدرسه خواجه نصیر خور ” بعنوان کلکسیونی از فقر تحصیلی یکجا با خود یدک می کشد. تمام مشکلات گفته و ناگفته ی بالا را  که کنار هم قرار دهیم حتما به حساسیت موضوع پی خواهیم برد. از این مقدمه کوتاه که بگذریم، تماس های مکرر خانواده ها با کمیته، و اظهار نگرانی شدید آنها از وضعیت پیش آمده، سبب شد روز شنبه ۴ مهرماه در خصوص وضعیت نابسامان مدرسه خواجه نصیر در دفتر مدیریت آموزش و پرورش لارستان (آقای فیاض پور) با حضور معاونت آموزشی (آقای امینیان) و مسئول بخش متوسطه اول (آقای ساربانی) جلسه ای …

توضیحات بیشتر »