قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / آرشیو همه مطالب سایت / اطلاعیه عمومی شماره ۱۰۹ – ثبت نام در ششمین جشن بزرگ تقدیر از دانش آموزان موفق خوری و محصل در مدارس شهر خور آغاز شد

اطلاعیه عمومی شماره ۱۰۹ – ثبت نام در ششمین جشن بزرگ تقدیر از دانش آموزان موفق خوری و محصل در مدارس شهر خور آغاز شد

کمیته دانش پژوهان بزودی برگزار می کند: ششمین مراسم تقدیر از دانش آموزان موفق خوری و محصل در مدارس شهر خور
از کلیه دانش آموزانی که در سال تحصیلی گذشته توانسته اند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست یابند، دعوت می گردد که با مطالعه شرایط ذکر شده، با هماهنگی مدیریت محترم مدارس، پس از تکمیل مدارک مورد نیاز، با مراجعه به دفتر کمیته دانش پژوهان جهت شرکت در این مراسم بزرگ فرهنگی آموزشی ثبت نام کنند.
(جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به شرایط و هدایای این مراسم اینجا کلیک کنید)

توضیح۱: طبق روال سال های گذشته، زمان ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمی گردد. خواهشمند است قبل از اتمام مهلت در سایت ثبت نام کنید و مدارک خود را قبل از ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۶ بهمن ماه ۱۳۹۵ به دفتر کمیته تحویل دهید.

توضیح۲: ثبت نام فقط از طریق سایت کمیته امکان پذیر است و مدارک رتبه های پایه و قبولی در مدارس خاص، بایستی پس از تایید مدیریت محترم مدارس به دفتر کمیته تحویل داده شود. سایر مدارک مانند کسب رتبه های شهرستان و استان و… نیازی به تایید ندارد. فقط اصل مدرک را به دفتر کمیته تحویل دهید، و پس از تهیه کپی در دفتر کمیته، اصل مدرک را تحویل بگیرید. (شرط شرکت در مراسم تحویل به موقع مدارک است.)
در صورت تایید، سه روز قبل از مراسم با شما تماس گرفته خواهد شد و دعوت نامه ها ارسال می گردد.

توضیح۳: دانش آموزانی که ارزشیابی آنها بر اساس نمرات توصیفی می باشد، شامل رتبه های اول تا سوم پایه که در اطلاعیه آمده است نمی باشند. و با توجه به نبود ملاک تفکیکی مناسب، از تقدیر کردن این عزیزان معذوریم.

توضیح۴: با توجه به اینکه ماهیت این مراسم کسب موفقیت در “رقابت”های علمی، ورزشی و هنری است، لذا کسب مدارک مختلف مانند مدارک شرکت در کلاس های هنری، کامپیوتری، زبان خارجی و ورزشی و رزمی شامل این برنامه نمی شود.

توضیح۵: این مراسم طبق روال، فقط مربوط به کسب موفقیت در سال گذشته تحصیلی (۹۵-۱۳۹۴) می باشد، و دانش آموزانی که از ابتدای سال تحصیلی جاری به موفقیتی دست یافته اند، ان شاءالله در مراسم سال آینده تقدیر خواهند شد.
(شرط اولیه شرکت در این مراسم، انجام ثبت نام اینترنتی می باشد)

شماره تماس دفتر کمیته: ۵۲۳۳۳۵۵۹ – مهلت ثبت نام: از پنجشنبه ۳۰ دی ماه تا چهارشنبه ۶ بهمن ماه ۱۳۹۵
ساعت کاری دفتر کمیته: روزهای فرد؛ صبح ها از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ – روزهای زوج؛ بعد از ظهرها از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸

دانش آموزانی که می توانند در این مراسم شرکت کنند:
۱- پذیرش در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی (ویژه شش ساله اول و دوم) فقط جدید الورودی های مهرماه ۱۳۹۵ و بشرط ادامه تحصیل در این مدارس.
۲- پیشرفت تحصیلی در معدل کل نسبت به نوبت قبل (ویژه شش ساله دوم) – حداقل پیشرفت در معدل کل سال گذشته تحصیلی ۲ نمره می باشد. (دانش آموزانی  مردودی، که قبولی خرداد نمی باشند شامل این طرح نمی شوند)
۳- کسب رتبه اول تا پنجم پایه در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی – بشرط ادامه تحصیل در این مدارس.
۴- کسب مقام اول شهرستان (شش ساله اول و دوم) – درصورتی که تعداد زیادی از دانش آموزان مدرکِ “رتبه برتر شهرستان را به عنوان لوح یادبود شرکت در یک همایش” کسب کرده باشند شامل این مراسم نمی شوند. مدرک ارزشیابی تحصیلی به شرط مقام اول شهرستان مورد پذیرش است.
۵- کسب مقام اول تا سوم استانی و کشوری. (شش ساله اول و دوم)
۶- کسب رتبه اول تا سوم کلاس در مقطع شش ساله دوم – به شرط تایید آموزشگاه سال تحصیلی گذشته.
۷- کسب رتبه های اول تا سوم کشوری در جشنواره ها و المپیادهای علمی دانش آموزی و دانشجویی و ثبت مقالات علمی و پژوهشی معتبر.
۸- کسب رتبه ی زیر ۲۰۰۰ کشوری در کنکور سراسری – بشرط پذیرش در دوره ی روزانه دانشگاه دولتی و تحصیل در آن.
۹- کسب رتبه ی سه رقمی کشوری در کنکور سراسری – بشرط پذیرش در دوره ی روزانه دانشگاه دولتی و تحصیل در آن.
۱۰- کسب رتبه ی زیر ۵۰۰ کشوری در کنکور دوره کاردانی پیوسته نظام جدید – بشرط پذیرش در دوره ی روزانه دانشگاه دولتی و تحصیل در آن.
۱۱- کسب رتبه ی زیر ۲۵۰ کشوری در کنکور دوره کاردانی پیوسته نظام جدید – بشرط پذیرش در دوره ی روزانه دانشگاه دولتی و تحصیل در آن.
۱۲- پذیرش در دوره تربیت معلم
۱۳- 
فارغ التحصیلی در دوره تربیت معلم – بشرط استخدام در آموزش و پرورش
۱۴- دانش آموزان حافظ قرآن کریم – بشرط تایید دارالتحفیظ قرآن کریم انجمن خیریه صابرین خور – شرایط: حافظ حداقل ۷ جز قرآن کریم (دانش آموزان سه ساله اول متوسطه) -حافظ حداقل ۱۲ جز قرآن (دانش آموزان سه ساله دوم متوسطه) حافظ بیش از ۲۰ جز قرآن کریم (جایزه ویژه)

لطفا پس از تکمیل فرم ثبت نام زیر، نسبت به تحویل مدارک مورد نیاز در موعد مقرر به دفتر کمیته، اقدام کنید.
با تشکر و آرزوی موفقیت روز افزون برای شما دانش آموز گرامی. مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

6omin marasem taqdir+1395

29 دیدگاه

 1. ولی دانش آموز

  سلام. آیا دانش آموزانی که در ازمون پیشرفت تحصیلی که در مدرسه های متوسطه برگزار شده است و رتبه کسب کرده اند نیز شامل این برنامه می شوند؟

  • کمیته دانش پژوهان خور

   سلام. این مراسم فقط مربوط به سال گذشته تحصیلی است و فقط رتبه های اول تا سوم پایه ها شامل می شوند. (در مدارسی که از یک مقطع دو شعبه وجود دارد نیز فقط رتبه های کل دانش آموزان آن مقطع ملاک است) در صورتی که آزمون مورد نظر در سطح کل کشور برگزار شده باشد، مقام اول شهرستان، و یا مقام های اول تا سوم استان و کشور را شامل می شوند.

 2. فقط شامل دانش آموزان مدارس خور میشه؟؟یا دانش آموزان خوری ازهر مدرسه ای؟

  • کمیته دانش پژوهان خور

   شامل کلیه دانش آموزان خوری که در هر جایی درس میخوانند و دانش آموزان غیر خوری که در مدارس خور درس میخوانند میشود.

 3. سلام علیکم. دانش آموزان کلاس اول تاسوم که در امتحان رصد مقام اول تاسوم را کسب کرده اند شامل می شوند؟

  • کمیته دانش پژوهان خور

   اگر آزمون در سطح شهرستان بوده، فقط مقام اول شامل می شود. (کسب مقام برتر در مسابقات و اهدای لوح تقدیر یادبود شامل این برنامه نمی شود.)

 4. سلام دانش اموزان کلاس هفتم که امسال ازمون پیشرفت تحصیلی دادن شامل میشن؟

  • کمیته دانش پژوهان خور

   این برنامه مختص موفقیت های سال گذشته تحصیلی است. کلیه مقام ها و موفقیت های کسب شده ی امسال، ان شاالله در سال آینده تقدیر خواهند شد. و آزمون های پیشرفت تحصیلی که درون مدرسه برگزار می شود شامل این برنامه نمی شوند. در صورتی که آزمون مورد نظر در سطح کل کشور برگزار شده باشد، مقام اول شهرستان، و یا مقام های اول تا سوم استان و کشور را شامل می شوند. در مورد معدل نیز در صورت پیشرفت حداقل ۲ نمره در معدل همچنان که در جزئیات اطلاعیه توضیح داده شده است، شامل می شوند. (فقط ویژه قبولی های خرداد)

 5. برای رتبه اول تا سوم دوره دبیرستان هیچ گزینه ای نیست؟

  • کمیته دانش پژوهان خور

   در بین گزینه ها رتبه های پایه متوسطه (شش ساله دوم) آمده است. که شامل متوسطه اول و دوم می باشد.

 6. سلام کسانی که در دانشگاه مقام اول کسب کرده اند نیز می توانند ثبت نام کنند ؟

  • کمیته دانش پژوهان خور

   سلام. این برنامه فقط ویژه “دانش آموزان” است. و همچنین دانشجویانی که سال گذشته دانش آموز بوده اند و رتبه های مورد نظر را در ورود به دانشگاه کسب کرده اند.

 7. سلام . پسر من در سال قبل در کلاس اول رتبه سوم قرائت قران در شهرستان گرفته ایا شامل میشه ثبت نام بکنم ؟

 8. سلام. من به همراه تیم فوتبال مدرسه، مقام اول شهرستان را کسب کرده ام، آیا شامل این مراسم می شوم؟

  • کمیته دانش پژوهان خور

   سلام. در صورتی که مقام اول شهرستان را کسب کرده اید، با تهیه گواهی از آموزشگاه، می توانید پس از ثبت نام اینترنتی، مدارک خود را همراه با یک قطعه عکس تحویل دفتر کمیته دهید.

 9. بجز مدرک کسب شده، دیگه چیز دیگه ای هم لازمه؟

  • کمیته دانش پژوهان خور

   علاوه بر مدرک یا گواهی، یک قطعه عکس ۳ در ۴ نیز برای ساخت کلیپ دانش آموزان موفق مورد نیاز است.

 10. سلام…
  من پارسال مرحله شهرستان اول شدم و وارد مرحله استانی شدم ..توی استان هم دوم شدم اما هیچ مدرکی برام نیومد ..هدیش به دستم رسید اما مدرک و لوح نداشت..من باید برای تحویل این مدرک( که ندارمش) به کمیته چکار کنم ؟؟در ضمن مدرسه هم هیچ نامه ای به من نمیده چون گفته باید از طرف اداره بیاد ..

  • کمیته دانش پژوهان خور

   سلام. لطفا به اداره مراجعه کنید. اگر موفق نشدید قبل از اتمام موعد، ثبت نام اینترنتی کنید و سپس به دفتر کمیته مراجعه فرمایید تا پیگیری کنیم.

 11. سلام …مدارک مورد نیاز چی ها هستن؟ ممنون

  • کمیته دانش پژوهان خور

   سلام. درخصوص رتبه پایه، تاییدیه مدرسه. و در خصوص موفقیت کسب شده کپی لوح تقدیر یا مدارک. به همراه یک قطعه عکس.

 12. سلام این طرح برای مسابقاتی که برگزار شده و بر حسب نمره کتبی آزمون هستش یعنی رتبه بندی مشخص نشده و دانش آموز نمره ۲۰رو از این مسابقه کسب کرده باشه شامل میشه؟ ممنون

  • کمیته دانش پژوهان خور

   سلام. این برنامه بر اساس ایجاد رقابت سالم و افزایش انگیزه است. نمرات ملاک نیست. کسب موفقیت مورد نظر است. که باید با نمره کسب شده رتبه مورد نظر را نیز کسب کرده باشید. موارد متعدد نوشته شده را لطفا مطالعه کنید که آیا شامل میشوید یا نه. موفق باشید

 13. سلام.میشه در برگزاری این جشن کمک کرد یا باید حتما عضو کمیته باشیم؟

 14. احسان اسماعیلی

  با عرض سلام و خسته نباشید بنده متوجه زمان ثبتنام نشده ام و حالا هم میبینم که زمان به پایان رسیده من در سال گذشته دو مقاله با موضوع مهندسی معکوس و هوش مصنوعی را به ثبت جهانی رسانده که ییکی از کنفرانس ها در کشور ترکیه و شهر استانبول و دیگری در کشور امارات در شهر دبی بوده حظور داشتم و هر دو کنفرانسم موفقیت آمیز بود و مدارکم را دریافت کردم و توسط جامعه ی فرهنگی لارستان قدر دانی شده ام به صورت نصب بنر در سطح شهر ولی توسط شهرم هیچ اسمی از من برده نشده است تنها توقع من این است که در همایش پیش روفقط و فقط اسمی از بنده برده شود تا به امید تشویق های دیگر تلاش خود را دو چندان سازم با تشکر

  • کمیته دانش پژوهان خور

   سلام. دانش آموزان خاص که رتبه های برتر و یا مقام های خاصی میارند، را مثل همیشه با دعوت از آنها مجزا تقدیر می کنیم. ممنون از اینکه ما را در جریان موفقیت تان قرار دادید. ان شاالله در مراسم در خدمت شما خواهیم بود.

 15. با سلام لطفا مراسمی را در جهت تقدیر از دانشجویان موفق نیز برگزار کنید تا دانشجویان نیز تشویق شوند .من سه ترم متوالی رتبه اول در دانشگاه لار هستم ..با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.